KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13431035

nr 1343 1035

Etsning

Stockholm, kolorerad, eftertryck, 42x148 cm. Ej signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:50:15

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm