KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13431035
nr 1343 1035
Etsning
Stockholm, kolorerad, eftertryck, 42x148 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:50:15
700 kr
900 kr
1.100 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm